ראש שיטת קרב מגע ישראלי

ראש השיטה קרב מגע ישראלי - מר חיים גדעון

מר חיים גדעון ראש שיטת הקרב מגע הישראלי שעוצבה על ידי אימי, ממשיך את שיטתו ומשפרה על ידי פיתוח טכניקות חדשות של הגנה עצמית, קרב פנים אל פנים, המנעות, רצף, מכות, נשק קר וחם, האבקות, עבודות קרקע וטכניקות חדשות של הדרכה.
ראש השיטה מר חיים גדעון היה תלמידו הבכיר של אימי במשך 28 שנים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בשנים אלה כיהן מר חיים גדעון בתפקידי מפתח שונים באגודת קרב מגע ישראלי בשיטת אימי, כגון : מייסד האגודה חבר הנהלה, חבר בוועדה מקצועית, חבר בוועדת הדרגות יושב ראש ועדת הדרגות, יושב ראש וועדה מקצועית, יושב ראש האגודה וארגון החומר המקצועי מדרגת חגורה צהובה ועד לדרגות הגבוהות ביותר.

בשנת 1991 התמנה מר חיים גדעון על ידי אימי כמדריך ראשי וממשיך דרכו, אשר יכשיר את בעלי הדרגות הבכירות (חגורות שחורות ובעלי מכונים) בחומר המתקדם של הקרב מגע. אימי העניק למר חיים גדעון דרגת דאן 8 וראה בו כממשיך השיטה (ראה תיעוד הענקת דאן 8).
בתאריך 28.2.1998 נבחר מר חיים גדעון על ידי האסיפה הכללית, חברי ומדריכי האגודה להיות ראש השיטה ונשיא האגודה לכל ימי חייו. 

מאסטר חיים גדעון מאמן משנת 1977 כולל עד היום, בשנים אלה העמיד דור שלם של תלמידים ומדריכים, תלמידיו הבכירים מלמדים כיום ברחבי הארץ ובעולם, במכונים בכוחות הביטחון בבתי ספר, מתנ"סים ובמועדונים קהילתיים, כמו כן נשלחים תלמידים לחו"ל כמו: מנצ'סטר לונדון (אנגליה) קנדה, צרפת, הולנד,  בלגיה, ניו יורק, ניו ג'רזי מיאמי ועוד, על מנת ללמד ולהדריך שוטרים, אנשי ביטחון מדריכים ואזרחים.

מר חיים גדעון הקים את בית הספר לקרב מגע ישראלי ולהגנה עצמית בשיטת אימי, בית ספר זה הינו הראשון והמקורי בבתי הספר שבעולם ללמוד קרב מגע ישראלי, לבית ספר זה מגיעים בעלי מכונים ותלמידים שונים מרחבי הארץ והעולם על מנת ללמוד וללמד את השיטה המקורית.

החומר המקצועי הנלמד כיום שופר על ידי מר חיים גדעון בהתאם לצרכים של המילניום החדש ספר מקצועי (שעקרו המנעות) יוצא לאור בימים אלו, ספר זה כולל טכניקות חדשות מדרגת חגורה צהובה ועד לדרגות הגבוהות ביותר.

ממשיך דרכו של אימי, מאסטר חיים גדעון משמש כיום כיושב ראש ונשיא האגודה לקרב מגע ישראלי וכמו כן ייצג את האגודה בוועדה המקצועית לאומנויות לחימה שבמכון וינגייט לחינוך גופני.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
llamar barato
Site Visitors
Powered By WEBSITE4U בניית אתרים ע"י